Saare idapiir, varasem siin päiksekiir!

Kaart

TEATED

Teeme Ära

Algas Teeme Ära talgute registreerimine

Head talgujuhid üle Eestimaa!

Tänavune talgukevad on käes ning saab täna sümboolse avalöögi. Talguveeb on saanud värske ilme ning on nüüd avatud talgute kirjapanekuks. Talguid kirja pannes saad valida oma stardipaketi kättesaamiseks sobivaima pakiautomaadi. Stardipakettide laialivedu algab 5. aprillil.

Nagu juba tavaks, saab iga inimene ja iga kogukond ise otsustada, millised tööd ja tegemised 6. mai talgupäeval ühiselt ette võetakse. Ent mõned võimalikud talguteemad pakume taas välja ka Teeme Ära meeskonna poolt. Need võtab tänavu kokku märksõna valmistumine: valmistumine Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks, aga ka valmistumine looduse vingerpussideks, mis kliimamuutusega Eestimaadki üha sagedamini puudutavad.

Neil teemadel leiad infot ja abimaterjale lehelt www.teemeara.ee/talgujuhile.

Üheks üleskutseks on tänavu lipuväljakute korrastamine ja lipumastide püstitamine, et seada Eestimaa lipuehtesse. Selleks jõuab talgute stardipaketiga igasse talgupaika üks EV100 juubelilogoga 2-meetrine mastivimpel. See on kingitus Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks!

Talguveebi talgute lisamine pole muutunud, kehtib endine kasutajanimi (e-posti aadress) ja salasõna. Kui jääd hätta või vajad nõu, siis aitame hea meelega. Küsi julgesti oma maakonna koordinaatorilt või kirjuta info@teemeara.ee .

Teeme ära!

Talgupäeva meeskonna poolt rõõmsat ja tegusat talgukevadet soovides

 

Tarmo Tüür

Teeme Ära talgupäeva eestvedaja

tarmo@elfond.ee

www.teemeara.ee

Postitatud: kell 15:05:12, 16.03.2017

Pöide vallavalitsus © 2018